звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки на Хрещення

Хрещення немовляти — день, в який родичі та інші запрошені роблять подарунки дитині. Прийнято дарувати речі, які мають не лише практичне, а й символічне значення. Тому часто на презент роблять гравіювання дати, теплих слів і побажань.

Найцікавішим і затребуваним варіантом подарунка на хрещення сьогодні є кристали з лазерним гравіюванням. Замовляючи подарунки з кришталю у компанії Кристалліка, ви можете бути впевнені: саме цей подарунок стане найнезабутнім на заході. Ми надає ряд гарантій на вироблену продукцію. Багаторічний досвід роботи дозволяє створювати справжні шедеври за доступною ціною.

Після затвердження макета на хмарних серверах будуть створені копії вашого кристала. Це означає, що в разі необхідності ми відразу ж зробимо для вас новий 3д кристал. Але ваше замовлення не може бути повторено для інших клієнтів — ми гарантуємо унікальність і ексклюзивність кожної моделі.

Висловіть свої почуття і відобразіть в кришталі найщиріші побажання! Додавання дарчого напису в замовлений вами кристал ми зробимо абсолютно безкоштовно. Вартість кожного подарунка на хрещення розраховується індивідуально. Вона залежить від таких факторів як розмір кристала, складність його форми, терміновість виконання. У середньому виготовлення 3д кристала займає один день.

Замовте ексклюзивний подарунок для маленького одержувача вже сьогодні! Замовлення приймаються щодня з 9:00 до 19:00 за телефоном (044) 466-00-55 або електронною адресою info@crystallica.com.ua. Ми раді створювати для вас найкращі подарунки!

Оплата любым удобным способом