звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки на День народження сину

Напевно в дитячому віці порадувати сина було простіше, ніж в 15 або 30 років. Але, яким би не був вік вашої дитини, хочеться подарувати йому щось незабутнє. У деяких випадках ми стикаємося з тим, що у сина вже є все потрібне. Тоді на допомогу приходить компанія Crystallica. Ми створюємо подарунки, які не забуваються — 3d кристали з гравіюванням.

Подарунки на День народження сину, виконані за допомогою лазерного гравірування, будуть цінуватися їм вище за інших. Адже кожен виконаний фахівцями Crystallica 3д кристал — унікальний, створений для конкретної людини. Ми даруємо кожному клієнту приємний бонус — будь-який напис можна додати в 3 д кристал безкоштовно. Подумайте, що б ви хотіли сказати синові, і ми додамо напис під зображення в кришталі.

Пропонуємо вам подарувати синові кристал з його портретом або сімейною фотографією. У кристал можна додати гравіювання «Улюбленому синові від батьків» або будь-які інші слова за вашим бажанням. Це може бути також дата свята. Таким чином, син ніколи не забуде, коли і від кого він отримав такий презент.

3d кристали з кришталю — це найкращі подарунки на День народження синові на 20, 30, 40 років або інший ювілей. За таких приводах прийнято дарувати пам’ятні солідні подарунки. Статуетки та стели з лазерним гравіюванням — це презенти, які іменинник потім буде показувати з гордістю своїм друзям і колегам. Отримані від наших клієнтів відгуки доводять, що 3д кристал — подарунок, який подобається абсолютно всім.

Замовте подарунки на День народження сину у компанії Crystallica! Оформлення замовлення забере у вас всього декілька хвилин. Чекаємо ваших звернень!

Оплата любым удобным способом