звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки на День народження коханому

Вважаєш, що чоловіка не можна здивувати? Crystallica ось уже 9 років доводить протилежне! Створені нами 3d кристали є не просто унікальними подарунками. Вони підходять для чоловіків різного віку, з різними хобі і поглядами на світ. Просто подивися нашу галерею — і ти зрозумієш, чому сучасні жінки вибирають на подарунок коханому саме кристали з лазерним гравіюванням.

На нашому сайті представлені приклади робіт з кришталю, яких на сьогоднішній день створено понад 22100. Варто відзначити, що компанія Кристалліка представляє своїм клієнтам ряд гарантій. Ми виконуємо всі замовлення точно в обумовлені терміни. Тому подарунок на День народження коханому ви отримаєте рівно в той день, який був вказаний при оформленні замовлення.

Якщо вам потрібно терміново замовити подарунок коханій, вибирайте кристали геометричних форм. Опишіть менеджеру або вишліть нам зображення, яке буде вигравірувано в кришталевому подарунку. Сучасне обладнання та висококваліфіковані майстри створять справжній шедевр!

У нас ви можете замовити подарунки на День народження на 18, 20, 25, 30, 35, 50, 60 років коханому. І це далеко не повний список, оскільки 3d кристали здатні здивувати чоловіка будь-якого віку!

Вибираючи подарунки на День народження коханому чоловікові, можна оббігати тисячі магазинів. Але навіщо? Адже можна замовити 3д кристали від Crystallica! Телефонуйте і пишіть нам прямо зараз!

Оплата любым удобным способом