звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки на День народження коханій

Ви згодні, що ваша кохана гідна найбільш вражаючого, оригінального і ексклюзивного подарунка? Тоді геть думки про парфуми і прикраси. Представляємо вашій увазі подарунки, які оцінить жінка зі смаком — 3d кристали з гравіюванням.

Подарунок коханій дівчині на День народження може бути незабутнім на тиждень або місяць, а може дарувати їй приємні спогади багато років потому. Якщо ви віддаєте перевагу другому типу подарунків, тоді кришталеві презенти з унікальною гравіюванням — найкращий варіант.

При замовленні ви самі обираєте форму з представлених в каталозі. Якщо ж ви бажаєте створити кристал особливої ​​форми, співробітники компанії Crystallica реалізують будь-які побажання клієнтів. Такі кристали створюються довше, і вартість їх вище середньої. Замовляючи у нас подарунки на День народження коханій, ви можете вкластися в абсолютно будь-який бюджет. У цьому допоможуть наші менеджери, надавши безкоштовну консультацію.

Роблячи замовлення, ви описуєте, що повинно бути вигравірувано в кристалі: фото, картинка або напис. Компанія Crystallica дарує приємні бонуси: всім клієнтам гравірування напису в кришталі — абсолютно безкоштовно. Подарунок на День народження коханій дівчині, створений фахівцями Кристалліка, буде ексклюзивним, оскільки всі його параметри обираєте ви самі.

Подумайте, як буде приємно вашій коханій роки потому подивитися на кристал і згадати деякі приємні моменти свого життя! Подаруйте їй таке задоволення — замовте кристали від Crystallica!

Оплата любым удобным способом