звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки на День народження другові

Якщо ви дійсно хочете здивувати і порадувати свого друга, пора придумати дійсно оригінальні подарунки замість традиційних сувенірів. Краще віддавати перевагу предметам, виконаним на замовлення. Вони завжди більше радують одержувача, ніж вибраний в магазині універсальний подарунок.

Цікаві подарунки одному на День народження — це 3д кристали з лазерним гравіюванням. Сучасна технологія дозволяє створити усередині кришталю певної форми будь-яке зображення. Гравіювання може відображати інтереси вашого друга: автомобільна тематика, риболовля, музика, танці і т.д.

Обираючи подарунки на День народження одного, зверніть також увагу на кристали з фотографією. Для цього не потрібно буде запрошувати свого товариша для спеціальної зйомки. Вам достатньо надіслати на нашу адресу будь-яке фото, і вже скоро кришталевий подарунок другу на День народження буде готовий.

На нашому сайті ви можете бачити 3 д кристали різних геометричних форм: прямокутні, кубічні, сферичні, асиметричні. Замовляючи подарунки на День народження в Києві, ви самі вибираєте форму кристала. Вона повинна корелювати із зображенням, яке буде вигравірувано всередині. Для гравіювання фотографій краще віддати перевагу прості геометричні форми кристалів.

Замовляючи онлайн подарунки на День народження одному у компанії Crystallica, ви отримуєте безкоштовну доставку за обраною адресою. Доставка може бути здійснена, наприклад, в офіс вашого друга. Таким чином, можна зробити сюрприз у День його народження, піднявши другові настрій посеред робочого дня.

Залишилися питання? Телефонуйте і пишіть нам прямо зараз!

Оплата любым удобным способом