звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки молодятам — свіжі ідеї

На весілля прийнято дарувати побутову техніку, постільну білизну, гроші… Але ці варіанти банальні. І на наступний день після весілля молодята навіть не згадають, хто який подарунок підніс. Якщо пара – люди високого соціального статусу, то витрачати гроші на побутові речі — не зовсім розумно.

Кращим варіантом буде піднести парі подарунок, який запам’ятається на довгі роки, — 3 d кристал з гравіюванням. Зазвичай в кристалах, які замовляють як весільний подарунок, гравірують портрет пари або символічні зображення (голуби, кільця). Що буде зображено в подарунку з кришталю — вирішувати вам.

Кристали цінуються не тільки за красу, а й за унікальність кожного виробу. Компанія Crystallica виробляє тільки ексклюзивні подарунки з гравіюванням. У нашій колекції ви не зустрінете двох однакових робіт. Той кристал, який ви замовите для молодят, ніколи не буде повторений для іншої пари.

У вас є унікальна можливість замовити також гравіювання напису в кристалі — абсолютно безкоштовно! Це може бути підпис, дата або побажання. Подарунок нареченій і нареченому повинен бути пам’ятним, щоб вони через роки могли пригадати, хто і з якого приводу підніс його.

Замовте дійсно красиві і оригінальні подарунки молодятам. Скоріш за все, пара отримає в день весілля безліч комплектів постільної білизни і тільки один кристал з гравіюванням. Відкиньте стереотипи і довіртеся своєму почуттю прекрасного — замовте 3д кристали прямо зараз!

Оплата любым удобным способом