звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки коханій – ідеї

Привітати, здивувати і зачарувати кохану можна за допомогою подарунків. Вони не обов’язково повинні бути дорогими. Головне — скільки старання і винахідливості ви в них вкладете. Які ж подарунки сьогодні дівчата вважають оригінальними і гідними уваги?

Так звані «подарунки одного дня» — це нематеріальні сюрпризи, які дарують яскраві емоції. Сюди відноситься вечеря на даху при свічках, вікенд на озері, самостійно виконане фаєр-шоу і т.д. Сьогодні в якості презентів часто вручають сертифікати. Недоліки таких подарунків в тому, що деяких дівчат і жінок подібним вже не здивуєш.

Якщо ви шукаєте дійсно ексклюзивні і незвичайні подарунки коханій жінці, ми підкажемо один з найкращих варіантів. Компанія Crystallica пропонує 3d кристали з гравіюванням на замовлення. Більшість дівчат і жінок ніколи не отримували таких подарунків. Це доводять захоплені відгуки наших клієнтів.

Кожен 3д кристал, створений фахівцями Кристалліка, унікальний. Тому подарований коханій кришталевий презент більше ніколи не буде повторений. Ми даруємо приємні бонуси нашим замовникам. Упаковку до 3 д кристалу з гравіюванням ви отримуєте абсолютно безкоштовно. Що стосується вартості ексклюзивного презенту з кришталю, вона залежить від складності роботи.

Найбільш бюджетний варіант — невеликі кристали лаконічних геометричних форм. Це можуть бути, наприклад, брелоки з кришталю або невеликі статуетки. Більш солідними і дорогими варіантами вважаються високі стели з гравіюванням фото або інших зображень.

Кришталеві подарунки коханій — це спосіб ще раз сказати про свої почуття. З роками кристали залишаються настільки ж прекрасними, зовнішній вигляд їх абсолютно не погіршується. Зображення в кришталі не може стертися або вицвісти. І сам матеріал настільки якісний, що 3 д кристал не розіб’ється і не деформується.

Ми пропонуємо найкращі подарунки коханій дівчині! Для уточнення ціни, оформлення замовлення та з інших питань дзвоніть і пишіть нам, не відкладаючи!

Оплата любым удобным способом