звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки до 8 березня начальниці

Гарний настрій начальства гарантує спокійну роботу підлеглих і ефективний виробничий процес. Тому рекомендуємо вам вибрати кращий подарунок на 8 березня начальниці — замовити кристал у компанії Crystallica.

Презенти для начальства повинні бути якісними, стильними й презентабельними. Найкраще будь керівницею сприймаються ексклюзивні прикраси інтер’єру, ексклюзивна канцелярія та інші подарунки без особистого підтексту. Кристали з гравіюванням є далеко не у кожного начальника, тому вони стають предметом гордості, їх ставлять на чільні місця в кабінеті. Це подарунок, яким дійсно можна захоплюватися і пишатися.

Подарунки до 8 березня начальниці потрібно вибирати заздалегідь. Тому рекомендуємо вам, як мінімум, ознайомитися з нашою галереєю. Там представлені створені для різних замовників кристали різних тематик. Ми допоможемо вам визначитися з формою, зображенням і написом, які будуть вигравірувані в кришталевому презент. Краще зробити замовлення заздалегідь, щоб спокійно переглянути наданий нами 3d макет майбутнього подарунка, і затвердити його для створення кристала.

Послуга створення попередньої моделі безкоштовна. Ви повинні переконатися, що вибрали найкращий подарунок начальниці на 8 березня. Через 10, 20 і навіть 30 років кристал з гравіюванням залишиться таким же стильним і сяючим, як і в перші дні після отримання. Це пам’ять на довгі роки.

Консультацію щодо створення кристалів ви можете отримати за телефоном (044) 466-00-55. Або пишіть на info@crystallica.com.ua, ми відповімо вам максимально швидко!

Оплата любым удобным способом