звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки для двох

На весілля, річницю, різні сімейні свята прийнято вручати подарунки парі. Вибрати їх непросто, тому що презент має сподобатися відразу двом. З цієї причини багато хто обирає стандартні подарунки у вигляді цукерок і грошей. Але, якщо ви вирішили замовити подарунок, який буде відзначений парою як особливий, варто дізнатися про декілька цікавих варіантах…

Гідні уваги подарунки для двох — парні брелки. Це хороший варіант, якщо ваш бюджет не такий великий, як хотілося б. Компанія Crystallica пропонує ексклюзивні брелоки з гравіюванням на замовлення. Ви самі визначаєте, що буде вигравірувано на цих аксесуарах: імена пари, зображення обручок, 3d серця. І це далеко не повний список можливих зображень для брелків з кришталю!

Для більш серйозних приводів ми пропонуємо кристали з гравіюванням фото. Ви можете надіслати будь-яку фотографію, і наші фахівці відтворять її в кристалі. Кращий подарунок для двох — кристал з портретом пари. Ви можете надіслати будь-яку фотографію і, за бажанням замовника, вона буде переведена в 3д формат перед гравіруванням. З прикладами 2d і 3d фото в кришталі ви можете ознайомитися в галереї.

Подарунок на двох може бути ексклюзивним, і ми надаємо вам можливість замовити такий презент! При замовленні потрібно буде вибрати форму кристала, розмір, надіслати фото і вказати, буде воно вигравірувано в 2д або 3д. Наші менеджери допоможуть вам зробити вибір і дадуть відповідь на всі виниклі питання.

Кристали з кришталю — це найкращі подарунки на замовлення для двох. Вони не тільки здивують пару в день свята, а й даруватимуть приємні спогади роками. З питань замовлення звертайтесь за телефоном 044 466 00 55 або пишіть на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом