звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки директору: найгірші і найкращі варіанти

Обираючи подарунок директору, хочеться не повторитися. Адже у нього напевно вже є десятки і навіть сотні подарунків від колективу, партнерів, друзів і сім’ї. Начальника, як правило, здивувати і вразити вкрай важко.
Серед найгірших варіантів подарунка варто назвати особисті речі. Це може бути, наприклад, одяг. Також небажано дарувати босові гумористичні презенти, наприклад, чашки з двозначними жартами. Таке допустимо, якщо у вас (або у всього колективу) близькі стосунки з босом, які межують з дружніми.

Вибираючи подарунки директору в Києві, зверніть увагу на дизайнерські столові набори. Якщо ваш начальник любить приймати гостей у себе в кабінеті, кращим варіантом буде міні-бар глобус. Це поширений варіант, тому дізнайтеся — чи немає у вашого боса такої речі.

Серед кращих варіантів подарунків начальнику виділяють шкіряні візитниці (їх ніколи не буває багато) і блокноти. Але навіть у таких прекрасних подарунків є недоліки. Перший — їх широка поширеність. Не виключено, що в той же день вашому директорові не подарована щось подібне. Другий недолік — подібні подарунки, навіть найвишуканіші, вже не викликають здивування.

Тому компанія Crystallica пропонує замовити подарунок, який стане головною прикрасою офісу вашого директора. Це 3d кристал. Кристали з кришталю являють собою різні форми з лазерним гравіюванням написів і / або зображень. Як правило, в ділових подарунках гравірують, крім основного зображення, логотип компанії.

Кожен директор пишається своїм «дитям», своєю фірмою. Тому, якщо ви замовте гравіювання логотипу компанії в кришталі, то не помилитеся. Кристали – найкращий варіант, якщо ви шукаєте подарунки директору жінці або чоловіку. Ці унікальні вироби вразять своїм сяйвом будь-кого!

подарунки директору можна, не виходячи з офісу. І ми гарантуємо, що замовлений вами кристал буде абсолютно унікальним! Адже при оформленні замовлення саме ви вирішуєте, якої форми буде кришталь, і яке зображення наші фахівці вигравіюють в ньому. Зробіть замовлення вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом