звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Подарунки бізнес-партнерам

Ми знаємо секрет, як викликати симпатію ділових партнерів і зробити співпрацю плідною! Статистика підтверджує: подарунки бізнес-партнерам багаторазово збільшують шанси довгострокових ділових відносин. Тому, замовляючи презенти для партнерів від Crystallica, ви робите найвірніший вибір!

Виготовлення подарункових кристалів з гравіюванням логотипів та інших фірмових знаків — один з напрямків діяльності Crystallica в Україні. Ми знаємо, що ексклюзивні подарунки бізнес-партнеру повинні відповідати багатьом критеріям:

• презентабельність
• відсутність особистого підтексту
• оригінальність (здатність вразити)
• наявність фірмових знаків

Ви можете замовити гравіювання логотипів однієї або декількох компаній-партнерів в кристалі. Гравіювання в склі дає можливість створити подарунки з будь-якими зображеннями. Ці подробиці можна обговорити з нашими менеджерами на консультації та при оформленні замовлення. Консультація абсолютно безкоштовна!

Щоб ви були впевнені у відповідності подарункового кристала вашим вимогам, ми створимо 3d макет. Crystallica гарантує: кристали з гравіюванням виправдають і навіть перевершать ваші найкращі очікування! Багато замовників звертаються до нас знову і знову. Адже тільки у нас працюють найкращі фахівці на суперсучасному обладнанні. А матеріали для кристалів мають сертифікацію по ISO.

Купити подарунок бізнес-партнеру в Києві ви можете, зателефонувавши нам або надіславши листа на електронну адресу info@crystallica.com.ua. Ми забезпечуємо пересилку замовлень по всій території України. Тому, незалежно від місця вашого знаходження, ви отримаєте своє замовлення буквально за пару днів!

Зробіть свій бізнес краще — замовте подарунки бізнес-партнерам у Crystallica!

Оплата любым удобным способом