звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Оригінальні подарунки на День народження коханому

Вибираючи подарунок, ми хочемо, щоб він запам’ятався одержувачу на все життя. Саме тому сьогодні все більш популярними стають 3d кристали з гравіюванням. Це ексклюзивний і найоригінальніший подарунок коханому на День народження. І не важливо, 18 або 60 років йому виповнюється!

Якщо ви маєте відносно невеликий бюджет, зверніть увагу на брелоки з кришталю. У них можна вигравіювати, що завгодно — від номерів автомобіля вашого улюбленого до визнання в любові. Більш солідний варіант — геометричні кристали з гравіюванням портретів або будь-яких інших зображень.

Портрет може бути одиночний, парний, груповий, сімейний. Технологія лазерного гравірування дозволяє виконати портрети навіть з дрібними деталями. Тому вам достатньо вислати фото, і вже через кілька днів ви отримаєте кристал з повністю відповідним фотографії зображенням.

3д кристали — це оригінальні подарунки на День народження чоловікові будь-якого віку. Як правило, одяг, побутові предмети і все для хобі чоловіки купують собі самі. Тому кращим рішенням буде вибрати символічний і вражаючий уяву 3 d кристал з ексклюзивним гравіруванням.

Замовляйте оригінальні подарунки на День народження хлопцю, чоловікові, нареченому у компанії Crystallica. Наші фахівці реалізували тисячі проектів, тому якість створених нами кристалів з гравіюванням завжди найвища. З питань замовлення дзвоніть і пишіть:
044466 00 55
044466 11 55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом