звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Оригінальні подарунки на День народження дівчині

Вибираючи подарунок, ми прагнемо віддати перевагу варіантам, які запам’ятовуються і є оригінальними. Хочеться, щоб презент не відправили в шафу і не передаровувався знайомим. Тому компанія Crystallica рекомендує придивитися до одним з найбільш популярних сьогодні подарунків — 3d кристалам з гравіюванням.

Оригінальні подарунки на День народження дівчині, виконані з кришталю, вражають своєю красою. Завдяки продуманим дизайнерським формам кришталю і можливостям лазерного гравірування 3д кристали миттєво привертають увагу. Який би інтер’єр не був у квартирі або офісі дівчата, кришталеві подарунки з гравіюванням стануть ідеальним його доповненням.

Перевага цього оригінального подарунка дівчині в тому, що він подарує пам’ять про вас на довгі роки. Кришталь, скільки б часу не минуло, зберігає свою початкову прозорість. А вигравіруване в ньому зображення не стирається і не блідне.

Ви можете замовити в кришталі гравіювання портрета одержувача або ваш спільний портрет. Такий оригінальний подарунок на День народження дівчині вразить і одержувачкою, і всіх гостей. У вас є унікальна можливість замовити створення портрета в кришталі в 3d форматі. Наші фахівці зроблять будь вислане вами зображення тривимірним, а потім перенесуть його в кристал.

Шукаєте оригінальний подарунок дівчині на День народження? Не варто витрачати час. Варіанту краще ви не знайдете! Замовляйте 3d кристали з гравіруванням і отримайте стильну упаковку в подарунок. Задати питання або оформити замовлення можна написавши або зателефонувавши нам:

044466 00 55
044466 11 55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом