звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Оригінальні подарунки колезі на День народження

Найчастіше в колективах будь-яких компаній зібрані абсолютно різні люди. Тому вибір подарунків на корпоративні свята, а також на дні народження майже завжди важкий. В якості ділових або корпоративних подарунків краще всього вибирати пам’ятні речі, наприклад, 3d кристали з гравіюванням.

Тривимірні кристали із зображенням являють собою кришталь певної форми, в якому гравірується логотип, фото, малюнок, напис (на вибір замовника). Це оригінальні подарунки співробітникам, оскільки кристали виділяються серед традиційних презентів (канцелярія, щоденники, статуетки). Також значуща відмінність кристалів від інших подарунків колегам полягає в тому, що подарунки з кришталю з гравіюванням завжди індивідуальні і оригінальні.

Подарунки на День народження співробітникам рідко бувають функціональними, оскільки ви точно не знаєте, що потрібно вашим колегам. Тому найкраще — замовити ексклюзивний і доступний за ціною подарунок на згадку про вашому колективі і компанії в цілому.

Купити оригінальні подарунки з кришталю ви можете, не виходячи з дому. Запрошуємо вас ознайомитися з каталогом виконаних нами замовлень. Це лише деякі приклади, як може виглядати 3d подарунок з кришталю з гравіюванням. Ми реалізуємо будь-які ваші ідеї — наприклад, пов’язані з корпоративною культурою і традиціями компанії.

Сучасна технологія лазерного гравірування дозволяє створити в кришталі практично будь-яке зображення. Вам достатньо лише надіслати малюнок або фото, і через кілька днів кристал з таким зображенням буде доставлений вам. У нас є велика база зображень, які можна взяти за основу при створенні оригінального подарунка колезі.

Замовляйте незвичайні подарунки колезі на День народження, а також на інші свята у компанії Crystallica. Ваше замовлення будуть виконувати досвідчені дизайнери та інженери. Ми гарантуємо якість кожного замовлення! Телефонуйте і пишіть, наші співробітники дадуть відповідь на будь-які ваші питання!

Оплата любым удобным способом