звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Оригінальні подарунки коханим

Вручаючи подарунок коханій людині, ми сподіваємося, що ця річ дійсно вразить і подарує безліч позитивних емоцій. Також подарунок повинен бути незабутнім. Тому, вибираючи оригінальні подарунки коханим, ми намагаємося віддати перевагу чомусь унікальному або рідкісному.

Сьогодні 3d кристали є затребуваним подарунком для чоловіків і жінок. Вся справа не тільки у високій якості створених презентів, але і в їх ексклюзивності. Вашій коханому чи коханій напевно багаторазово приємніше отримувати речі, зроблені спеціально для нього, а не куплені по дорозі в гості.

Оригінальні подарунки коханій — 3 d кристали з вигравіруваним фото. Це може бути її портрет, ваша спільна фотографія або будь-яка інша. Ви самі робите вибір і надсилаєте фото фахівцям компанії Crystallica. Обмеження при гравірування можуть бути тільки за формою і розміром кристала. Для гравірування портретів найкраще підійдуть лаконічні форми кришталю.

Також кристали із гравіюванням — це оригінальні подарунки коханому чоловікові. Всі жінки погодяться, що вибрати подарунок для чоловіка майже завжди важко. Але, вважайте, ви вже знайшли рішення цієї задачі. Замовити 3d кристал з гравіюванням можна за лічені хвилини. Вам не доведеться витрачати свій час на перегляд безлічі типових подарунків в магазинах.

Crystallica пропонує приємний бонус для своїх замовників — безкоштовну доставку. Ви можете перебувати в будь-якій точці України. Зробіть замовлення подарунка у нас, і він буде доставлений кращими компаніями-перевізниками точно в строк.

Не шукайте магазин оригінальних подарунків. Ви вже знайшли найкраще і нестандартне рішення — замовлення 3д кристалів з гравіюванням зображень і / або написів. До кожного кристалу в подарунок — солідна упаковка. Ми чекаємо ваших запитань і замовлень вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом