звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Оригінальні бізнес-сувеніри

Правильно обрані бізнес-сувеніри допоможуть вам популяризувати свою компанію, залучити нових клієнтів і підвищити продажі. У цьому вже переконалися сотні задоволених клієнтів Crystallica. Переконайтеся в цьому і ви — замовте оригінальні бізнес-сувеніри прямо зараз!

Ми пропонуємо ексклюзивну продукцію з надміцного скла з гравіюванням. Ви можете замовити як бюджетні, так і елітні варіанти. Самим маловитратними варіантом є брелок з 3d або 3d зображенням. Для віп-клієнтів ми рекомендуємо кристали більш солідних розмірів. Проконсультуватися з нашими фахівцями ви можете за телефоном або електронною поштою.

Купити оригінальний бізнес-сувенір дуже просто: розкажіть нам про свої побажання, вишліть фото або логотип для гравіювання і затвердите створений нами макет. Всього через день ваш кристал буде готовий і доставлений в будь-яку точку країни!

Ми пропонуємо також виготовлення нагород, кубків, кристалів з фотографіями, ділових та особистих подарунків. У нас ви можете замовити кращі та найоригінальніші 3d кристали в Україні!

Також ви можете приїхати в офіс Crystallica в Києві, щоб поспілкуватися з фахівцями та оцінити професіоналізм наших майстрів. Ми реалізуємо навіть найскладніші задумки і створюємо сувеніри, які високо цінують люди з найвишуканішим смаком.

Подбайте про позитивний імідж своєї компанії — замовте оригінальні бізнес-сувеніри вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом