звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Незвичайні подарунки жінці

Жінки, як відомо, чуттєві та вразливі натури. Тому вибір подарунка має дуже важливе значення, якщо ви хочете вразити і здивувати одержувачку. Дійсно незвичайний подарунок жінці не можна купити, його можна тільки виконати на замовлення. Саме з цієї причини наші клієнти обирають 3d кристали з унікальним гравіруванням.

Ми розробили безліч варіантів форм кристалів, з яких ви можете вибрати будь-яку. Замовлення складних форм, яких немає в каталозі, також можливий. Відвідайте нашу галерею, щоб ознайомитися з прикладами виконаних заздалегідь робіт. Ми гарантуємо, що жодна з них не буде повторена для інших замовників!

Незвичайні подарунки жінкам виконуються з гравіюванням унікальних фото або інших зображень. Це може бути малюнок, створений вами. Таким чином, він не втратить своїх якостей десятки років, і буде виглядати стильно й оригінально. Для романтичних осіб в кристал можна додати напис: поетичні рядки або ніжні слова. Приємний бонус від Crystallica: додавання напису в кристал абсолютно безкоштовно!

Замовте незвичайні подарунки для жінок, де б ви не знаходилися — у Києві чи будь-який інший точці України. Виробництво унікального подарунка після затвердження макету — всього за добу. І в настільки ж короткі терміни презент буде доставлений у ваше місто. Довіртеся професіоналам — замовте незвичайні подарунки жінкам від Crystallica!

Оплата любым удобным способом