звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Незвичайні подарунки подрузі на дівич-вечір

Дівич-вечір — це час відірватися на повну і зробити подрузі незабутній подарунок! У будь-який час року актуальне питання вибору презентів і способів проведення часу на дівочих вечорах. Ми підкажемо, які оригінальні подарунки подрузі сьогодні актуальні.

Цікавим варіантом буде портрет подруги в кристалі. Такий дрібнички у неї точно ні! Ви надсилаєте нам фото, і вже через 1-3 дні кристал з точною копією фотографії буде готовий. Зображення в кристалі виглядає напівпрозорим, воно не передає відтінків. Зате всі деталі передані максимально точно, і схожість з фото — 100%!

Пропонуємо ще один цікавий варіант — вручити подрузі кубок з кришталю з цікавою написом-гравіруванням. Може, вона не отримувала ніколи ніяких нагород, зате вручений вами кубок запам’ятається їй надовго, як і ця вечірка. Компанія Crystallica виробляє на замовлення кубки будь-яких форм і розмірів — вибір за вами. Приклади кубків ви можете переглянути в галереї наших робіт.

Оригінальні подарунки подрузі і іншим учасницям вечірки — брелоки з кришталю з гравіюванням. Вирішіть, яке зображення або напис буде всередині. Це можуть бути імена дівчат, прикольні фрази або невеликі символічні зображення.

Пам’ятайте, що незвичайний подарунок подрузі — це не тільки те, що ви даруєте, але також пережиті емоції. Тому бажаємо вам креативу у створенні концепції вечірки, незабутнім моментом якої буде вручення подарунка з кришталю. Телефонуйте за будь-яких питань: 044466 00 55 або 044 466 11 55. Також чекаємо ваших листів: info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом