звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Незвичайні подарунки коханій

Обираючи подарунки для коханої жінки, чоловіки прагнуть підняти настрій своїй парі і вразити її. Найбільш догадливі вибирають не тільки цікаві подарунки дівчині, але й оригінальну упаковку до них.

Мабуть, найнезвичайніші подарунки коханій сьогодні — це 3d кристали з лазерним гравіюванням. Більшість дівчат і жінок ніколи їх не бачили, бо у вас є всі шанси здивувати свою другу половинку. Навряд чи подібного ефекту ви досягнете, вручивши дівчині навіть найдорожчі парфуми.

Один з варіантів — кристал з фотографією вашої дівчини, дружини, подруги. Виберіть фото, яке вона любить, і надішліть його менеджерам компанії Crystallica. У кристалі, який вибираєте також ви, буде створено напівпрозоре зображення, відповідне фото. Таким чином, ви за 1-2 дні отримаєте витончений ексклюзивний подарунок, який можна вручити на будь-яке свято.

На одному з побачень разом з квітами ви можете вручити незвичайний подарунок коханій — сувенір з кришталю. Ми пропонуємо вам додати в кристал теплі слова для дівчини абсолютно безкоштовно. Подумайте, що ви б хотіли сказати своїй другій половинці. Гарантуємо, що вона буде постійно згадувати про вас, беручи в руки подарунок з кришталю.

Не забувайте, що дівчатам важлива емоційна складова подарунка — як він би вручений, і в якій упаковці. Незвичайний подарунок коханій стане ще більш вражаючим, якщо ви, наприклад, зробите упаковку своїми руками. Прикрасити упаковку для незвичайного подарунка коханій можна за допомогою пір’я, намистин, стрічок, ґудзиків, фігурок орігамі.

Замовляючи незвичайні подарунки для коханої у Crystallica, ви отримуєте елегантну упаковку абсолютно безкоштовно. Вручіть улюбленої ексклюзивний кристал в солідному футлярі графітового відтінку з атласним ложементом. На тильній стороні футляра — тиснення, яке підтверджує оригінальне виготовлення кристала компанією Crystallica.

Про всі дрібниці подбали ми! Вам залишилося тільки зробити замовлення, і незвичайні подарунки коханій будуть виготовлені і доставлені чітко в обумовлені терміни і в презентабельною упаковці.

Оплата любым удобным способом