звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Незвичайні брелки

Незвичайні брелоки — це відмінний подарунок для друзів і рідних. Також аксесуари незвичайного дизайну затребувані в якості корпоративної сувенірної продукції. Компанія Crystallica виготовить для вас незвичайні брелки для будь-яких цілей і будь-яких подій.

Брелоки, які пропонує наша компанія, виробляються з високоміцного скла. Далі застосовується такий метод як гравіювання в склі. Завдяки цьому ми виготовляємо брелоки з якими зображеннями, які необхідні клієнтам: написи, логотипи, символи і навіть фото в 3d.

Купити незвичайний брелок ви можете, вибравши його в галереї на сайті компанії Crystallica. Якщо ж вам необхідний дійсно унікальний аксесуар, виберіть форму, зображення та / або текст для брелока і зв’яжіться з нами! Замовлення приймаються по телефону та електронною поштою.

Незвичайні брелоки від Кристалліка виготовляються в Києві. Але, де б в Україні ви не знаходилися, замовлення можна зробити всього за пару хвилин. І ви отримаєте свій брелок буквально через пару днів. Ми співпрацюємо з перевіреними перевізниками, які доставлять скляні брелоки з гравіюванням в ідеальному вигляді.

Варто відзначити, що матеріал, з якого виробляються незвичайні брелки, міцний і безпечний для здоров’я. Ці аксесуари виглядають ідеально навіть після п’яти років використання! Сам матеріал нетоксичний. Ми надамо вам сертифікати якості за запитом. Тому унікальні брелоки із гравіюванням — це відмінний подарунок як для дітей, так і для дорослих.

Щоб замовити брелки, дзвоніть або пишіть нам прямо зараз!

Оплата любым удобным способом