звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Незабутні подарунки дівчині

Підкорити серце дівчини можна за допомогою незабутніх оригінальних подарунків. Це давно не секрет. А от як вибрати такий подарунок — це залишається для багатьох чоловіків загадкою.

Якщо ви дійсно хочете вразити свою кохану і подарувати їй унікальну річ, яка не забудеться і через роки, замовте кристал з гравіюванням. У формі з кришталю за допомогою спеціального обладнання гравірують різні фото, зображення і написи.

Ви можете замовити гравіювання портрета коханої, вашого спільного фото, квітів, сердець, віршів або що завгодно за вашим бажанням. Компанія Crystallica дарує вам унікальну можливість створити подарунок, який буде відповідати абсолютно всім вашим побажанням і стане ексклюзивним. А яка ж дівчина не любить речі, які створені спеціально для неї?

Не потрібно більше шукати подарунки дівчині в Києві — ви вже знайшли все, що потрібно. Якщо ви не знаєте, якої форми може бути кристал, і які саме зображення в ньому можна вигравіювати — ознайомтеся з нашою галереєю. У ній ви знайдете приклади створених раніше фахівцями Crystallica робіт.

Купити подарунки дівчині сьогодні просто — для цього вам потрібно набрати наш номер або написати листа. Співробітники Кристалліка зв’яжуться з вами і уточнять всі параметри, побажання та терміни виконання замовлення. До того ж, до кожного кристалу додається стильна подарункова упаковка абсолютно безкоштовно. Чекаємо ваших листів і дзвінків вже сьогодні! Поспішайте здивувати даму свого серця!

Оплата любым удобным способом