звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Нанесення логотипу на сувеніри

Всі компанії, націлені на лідерство на ринку, замовляють нанесення логотипу на сувеніри. Сувенірна продукція вручається клієнтам, партнерам та іншим важливим для фірми особам. Хочете бути попереду конкурентів? Замовляйте якісні сувеніри з лого від Crystallica.

Більш ніж 9-річний досвід роботи дозволив нам стати лідерами на ринку виготовлення кристалів з гравіюванням. У нас ви можете замовити ексклюзивні сувеніри будь-яких розмірів і форм. У самому кристалі робиться гравірування обраного клієнтом зображення. У ділових сувенірах в основному гравірують логотипи. Така сувенірна продукція допоможе популяризувати вашу фірму або бренд в Україні.

Оскільки кристали з гравіюванням виглядають оригінально, їх побачать не тільки отримувачі, а й їхні знайомі. Значить, про вашу компанію дізнається більшу кількість людей. Зазвичай сувеніри від Crystallica прикрашають кабінети або будинку одержувачів. Кристали з лого виглядають презентабельно і є гідною прикрасою будь-якого інтер’єру.

Нанесення логотипу на сувенір здійснюється нашими фахівцями всього за 1 день. Ми гарантуємо, що ви отримаєте своє замовлення в зазначені терміни. Наші постійні клієнти знають, що Crystallica дарує приємні бонуси до кожного замовлення. Це безкоштовна гравірування будь-якого тексту в кристалі і безкоштовна подарункова упаковка.

Лазерне гравірування дозволяє зробити в кристалі гравіювання лого будь-якої складності. Найдрібніші деталі будуть відтворені з абсолютною точністю. Важливо те, що через роки зовнішній вигляд кристала-сувеніра залишиться таким же. Зображення не змінює своєї якості, а сам кристал залишається таким же прозорим і міцним.

Купити готові сувеніри або замовити нанесення логотипу можна в Києві або дистанційно. Ми висилаємо замовлення в усі міста України. Також пропонуємо вам виготовлення нагород, кубків, подарунків і кристалів для інших цілей. Цінуйте свій час і гроші? Замовляйте нанесення логотипів на сувенір у справжніх професіоналів. Майстри Crystallica чекають ваших дзвінків і листів!

Оплата любым удобным способом