звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Найкращі подарунки сестрі

Дівчата і жінки дуже люблять отримувати подарунки. Найбільш пам’ятними є ті, що зроблені спеціально для них, а не обрані в останній день перед святом. Замовте унікальний і оригінальний подарунок сестрі вже сьогодні, щоб позбавити себе від подальших болісних пошуків.

Прикраси і м’які іграшки — поширений вибір, але це далеко не оригінальні подарунки сестрі. Якщо ви шукаєте річ, яка справить незабутнє враження на будь-яку дівчину і жінку, зверніть увагу на 3д кристали. Це об’єкти, які виробляються з прозорого штучного кришталю, і в яких створюється картинка або фото за допомогою лазерного гравіювання.

3d кристали з гравіюванням виглядають крихкими і витонченими. Але вони досить міцні, тому такі подарунки можна пересилати без ризику. Матеріал стійкий до фізичних і хімічних пошкоджень. Тому кристали довгі роки залишаються такими ж красивими, якими вони були відразу після доставки.

3d кристал — це найкращий подарунок сестрі, який вона буде показувати подругам і всім гостям. Адже погодьтеся, що ексклюзивні подарунки найкраще демонструють турботу про людину і теплі почуття дарувальника. Як можуть виглядати кристали з фото, дивіться тут. Ми можемо створити в кришталі будь-яке зображення, яке ви надішлете менеджерам при оформленні замовлення! І це не тільки фото.

Компанія Crystallica пропонує вам замовити подарунки сестрі на 8 березня, День народження та інші свята за вигідними цінами. Вартість повністю відповідає якості кришталевих виробів з гравіюванням і залежить від розміру і форми кристала.

Ми даруємо приємні бонуси — безкоштовну подарункову упаковку і доставку кращими транспортними компаніями України. Задайте питання нашим менеджерам та оформіть замовлення прямо зараз!

Оплата любым удобным способом