звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Малюнок у склі

Малюнок у склі — це можливість викликати радісні емоції у ваших близьких, друзів, колег або навіть начальства. За допомогою технології лазерного гравіювання фахівці відтворюють в прозорій формі практично будь-яке зображення — від простих логотипів до групових портретів.

Якщо свято на носі, а часу ходити по магазинах немає, замовте ексклюзивний і вишуканий подарунок — малюнок у склі! Зображення і форму унікального презенту вибирає сам замовник, тому 100% наших клієнтів задоволені результатом. Малюнки в склі можуть бути виконані як в 2d, так і в 3d. Перешліть нам зображення і вкажіть, що ви хочете перевести його в тривимірний формат. І наші фахівці створять для вас 3d зображення в склі.

Компанія Crystallica виконує на замовлення будь презенти зі скла — від індивідуальних до масових (корпоративних). Наш офіс знаходиться в Києві, але у вас є можливість зробити замовлення, перебуваючи в будь-якій точці країни. І незабаром ви отримаєте кришталеву форму з обраним вами зображенням. Для оформлення замовлення і з будь-яких питань зв’яжіться з нами по телефону або електронною поштою.

Оплата любым удобным способом