звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Лазерне гравірування в кристалі

Створення ексклюзивних подарунків з кришталю сьогодні можливе завдяки лазерному гравіруванню. Ця технологія дозволяє відтворити високодеталізованими зображення всередині якісного штучного кришталю і, за бажанням клієнта, додати туди будь-які написи і логотипи.

Лазерне гравірування в кристалі — відмінний спосіб для створення фотографій у кристалі. Це може бути персональний, сімейний портрет, фото закоханої пари і т.д. Такий подарунок буде в рази більш оригінальним, ніж рамка з фото. Лазерне гравірування подарунків дозволяє створити речі, які будуть дарувати одержувачу радість ще довгі роки.

Технологія полягає в тому, що за допомогою спеціального лазера в кристалах створюються пробої, які відбивають промені світла, формуючи зображення. У кристалі можна створити як двомірне, так і об’ємне зображення. Фахівці компанії Crystallica перетворять звичайне фото, логотип або інше зображення в 3д формат перед нанесенням в кристал за замовленням клієнта.

Лазерне гравірування з логотипом дозволяє створювати бізнес- і корпоративні подарунки. Прогресивні компанії віддають перевагу саме таким презентів та сувенірної продукції, оскільки вони ще не так поширені на ринку, мають солідний вигляд і є прикладом використання усльтрасовременной технології. Лазерне гравірування в склі дозволяє створювати як невеликі презенти (наприклад, брелки), так і нагороди вражаючих розмірів (кубки).

Якщо вас цікавить лазерне гравірування в склі в Києві, менеджери компанії Crystallica дадуть відповіді на всі питання і допоможуть оформити замовлення. Фахівці високого класу в найкоротші обумовлені терміни створять 3d макет, щоб ви оцінили майбутній кінцевий результат. Будь це лазерне гравіювання сувенірів невеликого розміру або віп-подарунків з кришталю, компанія Crystallica задовольнить будь-який ваш запит! Чекаємо дзвінків і листів від вас вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом