звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Лазерне гравірування фото

Фотографія є традиційним подарунком для коханих, рідних і близьких. Цей презент довгі роки буде нагадувати одержувачу про те, хто вручив його, і про радісні події. Велике значення має оформлення фотографії.

Рамки, навіть оригінальних дизайнів, залишаються в минулому. Все більшої популярності набувають фото в склі. Лазерна графіка дозволяє сформувати в оптичному склі мікроскопічні пробої, які формують вихідне зображення. Портрет в кристалі буде напівпрозорим, якими б не були вихідні відтінки фотографії.

Замовник сам вибирає фотографію і форму кристала. Лазерне гравірування фото в склі — це спосіб створити солідний і довговічний подарунок. Звичайні фотографії вицвітають, мнуться і рвуться. Скло в рамках крихке, що ускладнює транспортування таких подарунків і скорочує термін їх служби. А 3д кристали з фото можуть служити прикрасою інтер’єру і пам’ятним предметів десятки років, не втрачаючи початкового вигляду.

За допомогою лазерної графіки створюються подарунки самих різних розмірів. Їх замовляють для вручення по особистим приводів, а також в якості корпоративних презентів. Такий подарунок відмінно підходять для боса, колеги, партнера, мами, коханої людини і друзів.

Форма кристала з фото може бути такою, як ви побажаєте. Оформіть замовлення за допомогою наших менеджерів. Це займе у вас мінімум часу! Якщо ви хочете подивитися приклади фотографій в кристалі, виконаних за допомогою лазерного гравіювання, відвідайте галерею на нашому сайті. З усіх питань телефонуйте 044 466 00 55 або пишіть на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом