звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Кубки з кришталю

Сучасні нагороди можуть бути виконані з різних матеріалів, в різних стилях. Але самими затребуваними і солідними нагородами на сьогоднішній день є кубки з кришталю з гравіюванням.

Для виробництва цих премій ми використовуємо штучний кришталь, який відповідає стандарту якості ISO 12123: 2010. Всі кубки виробляються на сучасному обладнанні досвідченими фахівцями, які вміють створювати не просто нагороди, а справжні шедеври!

Оскільки всі кубки виробляються компанією Crystallica під замовлення і за певними вимогами клієнта, вони є унікальними. Тобто для фіналістів інших конкурсів і змагань аналогічні кубки не будуть вручені ніколи. З плином часу якість зображення залишається такою ж, як в день створення кристала. Тому кубки з кришталю — це пам’ять про перемогу на десятки років.

Кришталь також не втрачає своїх властивостей і не піддається механічних пошкоджень. Тому ви можете бути впевнені, що нагорода не розіб’ється, її вельми важко подряпати, а тим більше надколоти. Кубок можна поставити на видному місці, не боючись за його збереження.

Якщо ж у випадку форс-мажорних обставин кубок буде загублений, фахівці компанії за одну годину виготовлять його копію. Всі дані зберігаються на віртуальних серверах компанії, і вони можуть бути використані повторно для створення виробу виключно по вашому запиту.

Замовити кубки з кришталю з гравіюванням можна за номером (044) 466-00-55. Також чекаємо ваших запитань, надісланих за адресою info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом