звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Кубки на замовлення

Створення ексклюзивних нагородних кубків стало можливим завдяки використанню лазерного гравірування досвідченими фахівцями компанії Crystallica. Ми виготовляємо кубки на замовлення з унікальними зображеннями і написами на вибір замовника.

3d гравірування використовується з метою зробити вашу нагородну продукцію неповторною. Створення аналогічних кубків можливо тільки на вашу вимогу. Для інших замовників вироби зі скла від Кристалліка не дублюються. Саме у нас ви можете замовити кубок з гравіюванням, який не можна купити ні в одному магазині.

Матеріал для створення кубків відповідає стандарту якості ISO 12123: 2010. Яка б не була форма кубка, його грані абсолютно безпечні. Тому замовити кубок в Україні можна і для дитячих конкурсів, змагань, фестивалів.

Нагородна продукція від Crystallica виглядає презентабельно, тому високо цінується серед компаній багатьох сфер: від металургії до шоу-бізнесу. Кубки, виготовлені нашими фахівцями, прикрашають кабінети, офіси і вдома безлічі зірок і керівників великих фірм. За більш ніж 9 років роботи ми довели, що кубки з гравіюванням нашого виробництва відповідають найвищим стандартам якості.

Запрошуємо вас відвідати офіс Кристалліки в Києві. Якщо ви знаходитесь в іншому місті, приділіть пару хвилин оформлення замовлення по телефону або електронною поштою. Виготовлення кубка займає в середньому 1 день. При замовленні нагородної продукції складних форм, яких немає в нашому каталозі, термін виготовлення може бути трохи довший.

Ми вирішимо будь-які питання стосовно замовлення кубків і надамо вам гарантію якості. Чекаємо ваших дзвінків і листів вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом