звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Кубки на замовлення — нагороди, гідні переможця

Кубки — це трофеї, які вручаються переможцям різноманітних конкурсів та змагань. Виготовлення кубків здійснюють з різних матеріалів, як натуральних, так і штучних. Сучасні технології дозволяють створювати найоригінальніші і солідні моделі — з кришталю.

Кубки на замовлення створюють за допомогою сучасних технологій, виключно на високоякісному обладнанні. Компанія Crystallica пропонує кришталеві кубки на замовлення в Києві, пересилання здійснюється по всій території України. Оскільки ми працюємо тільки з матеріалами високої якості і співпрацюємо з кращими компаніями-перевізниками, ви отримаєте своє замовлення вчасно і в ідеальному стані.

Кубки-нагороди елітного і стандартного класу можуть бути різних розмірів. При виборі форми і гравіювання ви можете порадитися з нашими менеджерами касаемо всіх характеристик кубка і обговорити вартість. Наші вироби виглядають гідно переможця. Вони ідеально відполіровані, а зображення вигравірувано з ідеальною точністю. Подивіться галерею кубків від Кристалліка, щоб переконатися в цьому.

Замовити кубки-нагороди у нас можуть організатори музичних, корпоративних, спортивних, винахідницьких конкурсів, а також змагань серед тварин. Вартість кубків може бути різною. Виготовлення кубків у Києві можуть собі дозволити як приватні замовники, так і великі фірми. Ми раді всім клієнтам!

Чекаємо ваших листів на info@crystallica.com.ua і дзвінків на номер 044466 00 55!

Оплата любым удобным способом