звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Кристали з фото: подарунки, сувеніри

Сувеніри та подарунки з власним зображенням люблять не тільки жінки. Це чудовий подарунок для чоловіків будь-якого віку, закоханих та сімейних пар. Якщо до свят залишилися лічені дні — поспішайте замовити ексклюзивні кристали з фото від Crystallica!

У галереї на нашому сайті представлені створені нами раніше найрізноманітніші подарунки з кришталю — від брелків з гравіюванням до солідних кубків вражаючих розмірів. Брелки з фото — оригінальний подарунок, вартість якого вас приємно здивує. Наші фахівці створять для вас брелок з кришталю з абсолютно будь гравіруванням. Це можуть бути номера або логотип автомобіля, ім’я господаря, невеликі жартівливі зображення і т.д.

Найбільш затребуваним подарунком з кришталю є кристал з фотографією. Вишліть нам будь фотопортрет, і вже через день ваше замовлення буде готовий! Оригінальні подарунки з фото дарують на День народження, річницю весілля, Новий рік, 8 березня і інші свята. Фото в кристалі виглядає завжди реалістично завдяки надточної технології лазерного гравіювання.

Замовляючи оригінальні подарунки з фото від Crystallica, ви отримуєте бонус — безкоштовну подарункову упаковку. Вам залишається тільки вручити подарунок одержувачу і побачити радість на його обличчі.

У клієнтів Кристалліки є прекрасна можливість замовити кристали з фото в Києві, приїхавши до нашого офісу. Але замовлення можна зробити і по телефону або електронною поштою, в якому місті України ви б не знаходилися. Чекаємо на вас вже сьогодні!

Оплата любым удобным способом