звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Креативні подарунки на День народження для друзів

Під креативним подарунком хтось має на увазі кулю прийняття рішень, хтось — телескоп… Але більшість людей знаходяться в пошуку свіжих ідей, адже продукція магазинів «незвичайних» подарунків уже починає набридати.

Ми пропонуємо дійсно креативні подарунки на День народження для друзів і подруг — кристали з кришталю з гравіюванням фото або іншого зображення. Їх вартість доступна кожному, адже кінцева ціна залежить від розміру кристала і складності зображення. Ми даруємо вам приємний бонус — напис до зображення можна додати абсолютно безкоштовно.

В якості напису в подарунках для друзів часто використовують смішні побажання, напис, для кого цей подарунок, рядки з віршів і т.д. Звичайно ж, довгий текст не можна буде зобразити в кристалі. Але відмінним рішенням буде додати кілька рядків, які будуть потім викликати усмішку у вашого друга.

Якщо ви шукаєте креативний подарунок на День народження, зверніть увагу на кубки з кришталю. Адже їх можна дарувати не тільки переможцям змагань, а й «найвеселішому хлопцю», «найкрасивішої дівчини», «найкращому другові». Гарантуємо, що такий кубок з гравіюванням займе почесне місце в кімнаті одержувача.

Компанія Crystallica пропонує найкращі креативні подарунки в Києві, які є до того ж унікальними. Роблячи замовлення, ви погоджуєте з менеджерами розмір, форму кристала, образ і напис. Такий подарунок ваш друг не отримає більше ні від кого! Поспішайте замовити презент з кришталю вже сьогодні, адже його створення займе декілька днів. Ми гарантуємо, що ви отримаєте замовлення точно в строк!

Оплата любым удобным способом