звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Креативні подарунки дівчині

Всі дівчата люблять квіти. Але ще більше вони люблять чоловіків, чия фантазія викликає подив і захоплення. Тому при виборі подарунка для дівчини відразу викиньте з голови банальні варіанти типу цукерок і парфумів. Ми пропонуємо подарунки, які здатні по-справжньому здивувати, а також стануть пам’яттю про чарівні романтичні миті на довгі роки.

Креативний подарунок дівчині — 3д кристал з гравіюванням. Відгуки сотень наших клієнтів говорять про те, що такі подарунки завжди викликають щирі емоції і є дійсно несподіваними. 3 д кристали завжди мають вишукану форму. Вона може бути мінімалістічной, і при цьому виріб не втратить своєї краси через якість матеріалу і точності гравіювання.

Також ми пропонуємо вироби з кришталю асиметричних форм. Усередині кришталю наноситься зображення: за допомогою ультрасучасного обладнання в матеріалі створюються мікропошкодження, що відбивають світло і формують таким чином картинку. Тому лазерне гравіювання в кришталі істотно відрізняється від звичної всім гравіювання на канцелярії або ювелірних виробах.

Кристали будь-якої форми виглядають вражаюче. Ми використовуємо для їх створення цілісний кришталь вищої категорії. Ви самі вирішуєте, яке зображення прикрасить кристал — фото вашої улюбленої з дарчим написом, зображення голубів або серця з вашим підписом і ласкавим зверненням або що-небудь інше. Найкращі подарунки коханій дівчині повинні бути ексклюзивними. І 3d кристали з гравіюванням від Crystallica повністю відповідають цьому критерію.

Вам більше не потрібно бігти до магазину креативних подарунків. Зробіть замовлення, зателефонувавши нам або заповнивши форму на сайті, і незабаром ми безкоштовно доставимо подарунок, який вразить будь-яку дівчину. Чекаємо ваших листів і дзвінків!

Оплата любым удобным способом