звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Корпоративні сувеніри для вашої фірми

Корпоративні подарунки і сувеніри є частиною іміджу будь-якої компанії. Їх прийнято вручати не тільки клієнтам, але й співробітникам фірми. Корпоративна сувенірна продукція повинна містити логотипи компанії (вигравірувані або нанесення будь-якими фарбами).

Crystallica пропонує найкраще рішення для вашого бізнесу — 3d кристали з лазерним гравіюванням. Коротко кажучи, це форми зі штучного кришталю, усередині яких лазером створюється зображення в двовимірному чи тривимірному форматі. Параметри і зовнішній вигляд кристала залежить від уподобань і побажань замовника.

Корпоративні сувеніри можуть бути виготовлені в кількості 2-3 одиниць або великими партіями. Кожне замовлення наші клієнти отримують точно в строк. Адже ми знаємо, яке велике значення мають корпоративні сувеніри з логотипом для іміджу компанії. Запрошуємо вас в галерею, де представлені створені нами для різних замовників кристали з гравіюванням.

Виготовлення корпоративних сувенірів — це справа професіоналів. Crystallica має 9-річний досвід роботи. І за цей час наші замовники отримали понад 22 100 кристалів точно в обумовлені терміни. Ви можете замовити корпоративні сувеніри в Києві чи іншому місті України. І вам не доведеться платити за доставку замовлення! Це приємний бонус від нашої компанії.

Crystallica пропонує корпоративні сувеніри на Новий рік, 8 березня, 23 лютого і урочисті дати вашої компанії. Замовте дійсно якісну і ексклюзивну корпоративну сувенірну продукцію! Інформацію про бонуси можна дізнатись за телефоном (044) 466-00-55 або написавши на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом