звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Корпоративні незвичайні подарунки і сувеніри

Корпоративні подарунки є частиною іміджу компанії, їх наявність обов’язкова для всіх солідних фірм. Сьогодні багато компаній прагнуть здивувати клієнтів і партнерів, обираючи оригінальну сувенірну продукцію. Адже банальними ручками, брелками і чашками вже нікого не вразити.

Сьогодні корпоративними оригінальними подарунками вважаються вироби з кришталю з лазерним гравіюванням. Це брелоки, статуетки різних розмірів, стели та кубки. Варто зазначити, що замовники самі вибирають розмір і форму кришталю. Виріб з цього матеріалу з гравіюванням називається кристалом, тому в інтернеті часто можна зустріти формулювання «3д кристали» або «тривимірні кристали з гравіюванням».

Корпоративні оригінальні сувеніри з кришталю мають невеликі розміри. Їх вартість вас приємно здивує, адже компанія Crystallica надає знижки оптовим замовникам. Також ми пропонуємо зручні способи оплати. Запрошуємо вас ознайомитися з доступними формами кристалів. Якщо ви не знайшли на сайті придатної форми, розкажіть про свої побажання нашому менеджеру. І ми зробимо саме такий кристал, який вам потрібен.

Корпоративні незвичайні подарунки, незалежно від зображення в кристалі, повинні містити логотип вашої компанії, фірмовий знак або ж символічне зображення, що відрізняє вас від конкурентів. У якій частині 3д кристала буде розміщений логотип, ви можете вибрати самостійно. Подивитися приклади фотографій корпоративних найкращих подарунків з лого ви можете тут.

Якщо ви ще не знаєте, як повинні виглядати корпоративні оригінальні сувеніри вашої компанії, порадьтеся з менеджерами Crystallica. Вони допоможуть вам знайти оптимальний дизайн і дадуть відповідь на всі запитання. Ми бажаємо вам процвітання і прибутку!

Оплата любым удобным способом