звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Корпоративні бізнес-сувеніри

Шукаєте якісну сувенірну продукцію? У нас ви можете замовити корпоративні бізнес-сувеніри:

• на Новий рік
• 8 березня
• 23 лютого
• ювілей компанії
• для промо-акцій
• для поздоровлення ділових партнерів і т. д.

Компанія Crystallica впевнена: корпоративний бізнес-сувенір повинен бути стильним, якісним і красивим, щоб дарувати пам’ять про компанію довгі місяці і роки. Наші сувеніри їх одержувачі не закидають у ящик столу. Вони прикрашають кристалами з гравіюванням свої квартири, будинки і офіси.

Для виготовлення застосовується така технологія як гравіювання в склі. Повторити той же ефект в домашніх умовах неможливо. Для цього потрібно якісне обладнання та вмілі майстри. Багато важить і професіоналізм наших дизайнерів. Адже дизайни кристала для кожного замовника розробляється індивідуально.

Звичайно ж, ви завжди можете купити готові рішення від Crystallica. Ознайомтеся з каталогом на нашому сайті. Але корпоративні бізнес-сувеніри в Україні можна тільки замовити. На них гравірується логотип компанії, її назву або інший текст, який буде викликати в одержувача асоціації з конкретною фірмою. Адже саме тому сувеніри та названі корпоративними.

Замовити сувенірну продукцію можна, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом. Ми знаходимося в Києві і співпрацюємо з замовниками з усієї території України. Тому не відкладайте замовлення якісних бізнес-сувенірів на потім. Телефонуйте нам прямо зараз, і не забудьте запитати про бонуси!

Оплата любым удобным способом