звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Корпоративні бізнес-подарунки і сувеніри

Корпоративні бізнес подарунки — це предмети з логотипом компанії та / або іншими фірмовими символами, які дарують партнерам, співробітникам, клієнтам і т.д. Корпоративні бізнес сувеніри є частиною фірмового стилю. Їх замовляють компанії, які дорожать своєю репутацією і піклуються про лояльність клієнтів.

Бізнес подарунки і сувеніри зі скла приходять на зміну обридлої всім канцелярії. Вони виглядають стильно і дорого, навіть коли їх розмір і вартість відносно невеликі. Технологія лазерного гравірування дозволяє створити в прозорому оптичному склі зображення 2d або 3d. Якщо ваш логотип виконаний у двомірному форматі, його можна зробити тривимірним, щоб використовуватися для створення сувенірної продукції.

Компанія Crystallica пропонує вашій увазі корпоративні vip подарунки, а також корпоративні vip сувеніри зі скла. Ознайомтеся з фотографіями виконаних нами замовлень. Починаючи з 2004 року, фахівці Crystallica створили понад 20300 робіт з лазерним гравіюванням.

Корпоративні бізнес подарунки та сувеніри від Crystallica були створені для таких замовників як МТС, Райффайзен банк Аваль, Макдональдс, 1 + 1, Інтертелеком, Епіцентр і т.д.

Замовляючи корпоративні ВІП подарунки у нас, ви можете бути впевнені в їх високій якості. Використовуваний нами матеріал відповідає стандарту якості ISO 12123: 2010. А ультрасучасні технології та досвід наших фахівців дозволяють створювати в склі навіть високодеталізовані зображення. Замовляючи корпоративні подарунки vip у компанії Crystallica ви отримуєте гарантію якості, а також безкоштовну доставку по всій території України.

Створені зі скла корпоративні подарунки і сувеніри стануть яскравим елементів вашого фірмового стилю і привернуть увагу потенційних клієнтів і партнерів. Зробіть замовлення вже сьогодні та отримайте вигідні умови оплати! Чекаємо ваших дзвінків і листів!

Оплата любым удобным способом