звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Коли і кому дарувати vip подарунки

VIP — досить широке поняття. Особливо важливими персонами називають політиків, зірок естради, великих бізнесменів … Кого б не мали на увазі під даним поняттям, це людина, у якої все є. Тому вибір vip подарунка і приводу для вручення — складна і відповідальна справа.

Давайте розберемося, кому і в яких випадках прийнято дарувати vip подарунки в першу чергу.

Бізнес-партнери, постачальники
Партнерам по бізнесу дарують подарунки vip, щоб підкреслити свою прихильність і їх важливість для загальної справи. Приводом може стати річниця вашої компанії, корпоративи на честь традиційних свят і т. Д.

Важливі клієнти
Клієнти — це ті люди, від яких залежить прибутковість вашої справи. Щоб забезпечити лояльність з боку найбільш важливих, великих клієнтів, їм дарують подарунки для vip персон.

Можна відразу досягти двох цілей — здивувати клієнта подарунком і нагадати йому про вашу компанію, про ваш бренд. Для цього вручають такі подарунки як кристали з гравіюванням. Їх завжди роблять на замовлення, в одиничному екземплярі. Усередині розміщено двомірне або тривимірне зображення, а також логотип компанії (або логотип без додаткового зображення).

Керівники
Засновників, начальників, керівників компанії прийнято вітати на такі свята як Новий рік, День народження, ювілей фірми, 23 лютого, 8 березня. Вітати босів краще всім колективом. Адже для кожного одержувача важливий не тільки факт подарунку, але і хто його вручає.

Керівникам дарують не просто дорогі, а vip подарунки і сувеніри, які завжди випускаються обмеженим тиражем або в єдиному екземпляр. Тому все більшою популярністю користуються 3d кристали з нанесенням, про які згадувалося вище.

Якщо вам потрібно зробити подарунок колекціонерові, то можна замовити ексклюзивний предмет, який стане доповненням до колекції. Але, якщо ви мало знаєте про захоплення людини, подаруйте йому стильну прикрасу інтер’єру. Тривимірні кристали — це втілення сучасних технологій і гарного смаку. Саме таким подарунком можна здивувати людину, у якої все є.

Щоб замовити vip подарунки для солідних людей, пишіть на info@crystallica.com.ua або телефонуйте за номерами, вказаними на сторінці Контакти.

Оплата любым удобным способом