звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Інтернет-магазин сувенірів

Сувеніри — невеликі пам’ятні предмети, які вручають в особистих і ділових цілях. Сьогодні сувеніри виготовляють на будь-який смак і колір, з будь-яких матеріалів: від глини до скла. Інтернет-магазини з подібною продукцією — не рідкість. Але погодьтеся, що кожному приємніше отримувати ексклюзивні речі, а не сувеніри масового виготовлення.

Сувенірна продукція від Crystallica — це кристали різних форм і розмірів, які гравіруються за допомогою спеціального обладнання. Варто відзначити, що лазерне гравіювання в склі суттєво відрізняється від тієї гравіювання, яку ви можете бачити на стандартних сувенірах. Зображення в кристалах відтворюється не на поверхні, а всередині.

Не шукайте магазин сувенірної продукції, адже ви вже знайшли найкращого виробника сувенірів і подарунків в Україні! Для кожного замовника ми розробляємо ексклюзивний дизайн кристала. Він може мати будь-яку форму, розміри, а також обрану вами гравіювання: текст, фото в 3d, будь-яке інше зображення.

Crystallica — це не тільки інтернет-магазин сувенірів у Києві. Ми із задоволенням виготовимо для вас кристали на всі випадки життя: подарунки, нагороди, кубки, презенти для бізнес-партнерів і начальства і багато іншого. Вартість кристалів може бути різною. Найменші сувеніри-брелки доступні кожному. Щоб дізнатися, як вони виглядають, подивіться галерею на нашому сайті.

Виготовлення будь-якого замовлення займає всього 1 день! Ви знаходитесь не в Києві? Це не проблема! Crystallica співпрацює з кращими службами доставки, щоб ви отримували свої замовлення в найкоротші терміни. Відповімо на всі ваші питання і оформимо замовлення за пару хвилин, дзвоніть і пишіть нам прямо зараз!

Оплата любым удобным способом