звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ідеї подарунка на весілля

Традиційними подарунками на весілля вважаються посуд, техніка, постільна білизна. Але ці речі необхідні молодятам в обмеженій кількості. До того ж, такі подарунки зазвичай не запам’ятовуються і не дарують тих позитивних емоцій, які хочеться бачити на обличчях молодят.

Якщо всі ідеї весільних подарунків вичерпані, зверніть увагу на подарункові сертифікати. Цей презент не відрізняється оригінальністю, але відмінно замінює гроші. Сертифікати можуть бути самими різними: на покупку товарів для дому, косметики, на послуги спа- або масажних салонів, в будівельні або спортивні магазини, на заняття екстремальними видами спорту, уроки танців і т.д.

Незвичайні подарунки на весілля — каміни, фонтани для квартири, зволожувачі повітря. Але такі речі актуальні, тільки якщо ви напевно знаєте, що молодятам є куди їх поставити. Якщо пара любить подорожі і активний відпочинок, можна піднести їм намет, спальник, надувний матрац, набір для пікніка або надувний човен. Ці креативні подарунки на весілля викличуть, як мінімум, здивування.

Молодятам, у яких все є, рекомендуємо дарувати нефункціональні подарунки, здатні по-справжньому здивувати. У цій категорії лідирують 3d кристали з гравіюванням. Компанія Crystallica пропонує дійсно оригінальні ідеї подарунків на весілля. Замовляючи тривимірний кристал, ви самі обираєте форму, розмір і зображення.

Кристали у формі серця стануть символом чистоти любові. Привертають увагу також вироби у формі багатокутника, овалу, ромба. Перегляньте каталог на нашому сайті, і зможете підібрати ідеальну форму для такого незвичайного весільного подарунка. Всередині можуть бути нанесені символічні зображення (голуби, кільця, серця) або фото молодих.

У компанії Crystallica працюють досвідчені кваліфіковані дизайнери, тому якість наших кристалів гарантовано найвища. Ми розуміємо, що найкращі подарунки на весілля повинні відрізнятися привабливим зовнішнім виглядом і довговічністю.

Виникли питання? Зв’яжіться з менеджером Crystallica за номером 044 466 00 55. Не відкладайте покупку найкращого весільного подарунка на завтра!

Оплата любым удобным способом