звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ідеї подарунка на День народження другій половині

Ми хочемо, щоб подарунок для коханого або коханої був дійсно незабутнім. Тому відмінним рішенням буде поєднання емоційного сюрпризу з ексклюзивним подарунком.

Емоційну складову можна забезпечити, організувавши романтичну вечерю, вечірку з друзями, несподіване вручення, доставку подарунка кур’єром з квітами. Вибір залежить від уподобань вашої пари. Подарунок, вручений оригінальним чином і в незвичайній обстановці завжди запам’ятовується більше.

Ідеї ​​подарунка коханим можуть бути самими різними. Але краще віддавати перевагу тим, що будуть часто використовуватися або перебувати на увазі. Ви не помилитеся, віддавши перевагу виробам з кришталю зі 3д гравіруванням. Великий плюс таких презентів в тому, що вони створюються на замовлення. Тому повторити ваш подарунок не зможе ніхто!

3д кристали із зображеннями — це найкращі подарунки в День народження жінці та чоловіку. Що робить їх універсальними? По-перше, форму і зображення для гравіювання замовник вибирає сам. Це означає, що для чоловіків можна вибрати класичну прямокутну форму стели, а для жінок можна замовити кристал у вигляді серця або багатогранника.

Вироби із кришталю з гравіюванням зазвичай займають почесні місця на полицях офісів і квартир. Кожний гість звертає увагу на 3д кристал, адже пройти повз таку красу неможливо. Варто відзначити, що 3д кристали із зображеннями стоять на першому місці серед ідей подарунка коханому. Тому що при погляді на подарунок з кришталю ваша половинка буде регулярно згадувати про вас.

Запрошуємо вас відвідати галерею кристалів від компанії Crystallica. Ви переконаєтеся, що 3д кристали — найкраще рішення для тих, хто шукає ідеї подарунків у День народження своєї пари! Отримати відповідь на всі питання і зробити замовлення можна за телефоном 044 466 00 55 або написавши на info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом