звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ідеї подарунка на День народження чоловіку

Здивувати чоловіка подарунком на День народження важко, але можна…

Виконати дитячу мрію
Якщо подарунок призначається коханому, одному, братові або батьку, ви напевно знаєте, про що вони мріють вже довгий час. Це може бути поїздка на природу з наметами, прогулянка по підземеллях, екстремальний рафтинг, стрибок з парашутом і т.д. У житті кожної людини є бажання, реалізація яких постійно відкладається.
Під час або після святкування ви можете піднести такі незвичайні подарунки на День народження коханому. Адже презент не обов’язково повинен бути матеріальним.

Подаруйте пам’ять на все життя
Найкраща ідея подарунка, який все життя буде нагадувати чоловікові про вас, — 3 d кристал з гравіюванням. У формі з кришталю за допомогою лазерного гравіювання створюється будь-яке зображення, яке обирає замовник. Якщо ви вибираєте подарунки на День народження чоловікові в Києві, вам достатньо зателефонувати за номером 044 466 00 55 або написати на info@crystallica.com.ua.

Ми пропонуємо дійсно унікальні подарунки з кришталю. Вартість їх може бути як бюджетної (брелоки з кришталю, невеликі геометричні форми), так і високої (кубки, кристали розміром від 200 мм). У каталозі ви зможете підібрати підходящу форму, розмір кристала, і наші менеджери підрахують вартість виготовлення такого подарунка.

3d кристали — оригінальні та ексклюзивні подарунки на День народження чоловіку на 18, 20, 30, 40 років і інші дати. Ми з задоволенням відповімо на ваші запитання. Телефонуйте і пишіть:
(044) 466-00-55
(044) 466-11-55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом