звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ідеї подарунка мамі

Подарунок для близької людини повинен бути особливим! Саме тому ми заздалегідь починаємо шукати оригінальні подарунки мамі, які здатні викликати посмішку, здивувати і запам’ятатися.

Жінкам, які проводять багато часу за хатніми справами, можна подарувати те, що відверне їх від повсякденних турбот. Це сертифікати в спа, масажний салон або перукарню. Якщо ви хочете дійсно здивувати, вибирайте той вид проведення часу, з яким вона ще не знайома: перкусійні масаж, шоколадна спа-програма, кисневий антистрес для обличчя.

Перераховуючи ідеї подарунків для мами, варто згадати і про сертифікати на різні уроки та майстер-класи. Це може бути воркшоп живопису, урок верхової їзди, міні-курси виготовлення свічок і т.п. Головне — щоб мама знайшла час скористатися таким подарунком.

Безсумнівно, кращі ідеї подарунка мамі на будь-яке свято — це ті, що запам’ятаються на довгі роки. У вас є можливість замовити такий подарунок вже сьогодні — 3д кристал з гравіюванням. Статуетки з кришталю з вигравіруваним фото або іншим зображенням прикрасять будь-який сучасний і класичний інтер’єр. Дивлячись на ваш подарунок, мама буде постійно згадувати про чудово проведений Дні свого народження і про вас.

Один з напрямків діяльності компанії Crystallica — створення статуеток з кришталю з гравіюванням. Всі наші роботи відрізняються високою якістю і унікальністю. У цьому ви можете переконатися, відвідавши галерею створених раніше кристалів.

Більше не потрібно задаватися питанням, який подарунок подарувати мамі. Рішення знайдено! Замовте 3д кристал з гравіюванням сьогодні, і ви отримаєте безкоштовну подарункову упаковку і безкоштовну доставку!

Оплата любым удобным способом