звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ідеї подарунка дівчині

Якщо ви шукаєте в інтернеті ідеї подарунка дівчині, напевно, всього кілька днів відділяють вас від важливої ​​дати. Ми підкажемо, які подарунки можна вибрати, щоб вразити подругу, сестру, наречену.

Тим, хто віддає перевагу нематеріальним презентам, радимо обрати для дівчини квитки в театр або на концерт. Краще заздалегідь з’ясувати, який вид проведення часу вона обирає зазвичай, які групи любить. Не намагайтеся нав’язати щось кардинально нове для неї, адже не всім припаде до душі, наприклад, 2-годинний концерт в опері.

Вибираючи оригінальні подарунки дівчині, не забудьте про букет. Замість зрізаних троянд можна подарувати живі квіти, букет з цукерок, повітряних куль або м’яких іграшок. Можна зробити такий своїми руками або замовити в інтернеті.

Варто відзначити, що матеріальні подарунки мають перевагу перед нематеріальними — вони залишаються з одержувачем на тривалий час, даруючи радість і приємні спогади. Тому, підшукуючи ідеї подарунка дівчині, зверніть увагу на ексклюзивні 3d кристали з гравіюванням. Такий презент обов’язково буде незабутнім!

Що ж таке 3d кристали? Це форми зі штучного кришталю, в яких за допомогою сучасної технології лазерного гравіювання створюється зображення. Воно може бути 2- або 3-мірним, на ваш розсуд. Якщо для гравіювання вибирають портретну фотографію, найчастіше віддають перевагу 2-мірному формату.

Кристал може мати абсолютно будь-яку форму. Якщо ви хочете вразити дівчину, вибирайте асиметричні 3д кристали великих розмірів. Але подарунки з кришталю з гравіюванням можуть мати і невеликі розміри. Тому ці цікаві подарунки жінці чи дівчині доступні кожному.

Ми завжди раді відповісти на будь ваше запитання і допомогти в оформленні замовлення. Зателефонуйте нам за номером 044 466 00 55 або надішліть запит, скориставшись формою на сайті.

Оплата любым удобным способом