звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Ідеї бізнес-подарунків

Найкращі бізнес-подарунки — ті, які відповідають критеріям ексклюзивності та оригінальності. Щоб ваш подарунок вразив одержувача і запам’ятався, варто добре задуматися при виборі презенту.

Які ж ідеї бізнес-подарунків існують? Найпоширеніший варіант — канцелярія. Сьогодні існує безліч варіантів різних ручок, блокнотів, записних книжок. У бізнес сфері прийнято дарувати дорогу канцелярію відомих фірм.

Ще одна цікава ідея — панорамні карти. Але великий мінус таких подарунків в тому, що одержувачі вкрай рідко прикрашають ними свої кабінети. Такі карти можуть попросту не вписатися в інтер’єр. Завжди потрібна для ділової людини річ — це візитниця. Але ви ризикуєте повторитися, і подарунок відправиться в дальній шафа, а не буде використаний за призначенням.

З усього вище сказаного можна зробити висновок, що найкраща ідея бізнес-подарунка — кристали з гравіюванням. Вони не претендують на функціональність, а дарують позитивні емоції і пам’ять на роки. Ми розробимо для вас ексклюзивні дизайни кристалів з вигравіруваними логотипами компаній, текстом поздоровлень або будь-якими іншими зображеннями і написами.

Ідеї ​​кращих бізнес-подарунків ви знайдете на сайті компанії Crystallica! Ми регулярно удосконалюємо своїм навички та технології, щоб вражати вас стильними новими дизайнами. У нас ви можете купити готові рішення або замовити кристали з унікальним зовнішнім виглядом, який буде розроблений спеціально під ваші завдання.

Для створення подарункових та сувенірних кристалів використовується технологія під назвою «гравірування в склі». Щоб дізнатися більше про те, як виготовляються кристали, і як вони можуть виглядати, відвідайте наш офіс у Києві. Але, щоб зробити замовлення, вам достатньо зателефонувати нам або відправити лист на електронну адресу.

Замовляйте унікальні кристали з гравіюванням від Crystallica в Україні за найкращими цінами! Телефонуйте, і ми ознайомимо вас зі спеціальними та акційними пропозиціями!

Оплата любым удобным способом