звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Гравіювання фото на склі

Гравіювання в склі — сучасний метод нанесення зображень всередину кристала. Він прийшов на зміну знайомій всім гравировці малюнків і тексту на поверхнюі об’єкта. Більше 9 років компанія Crystallica створює ексклюзивні подарунки зі скла. У нас ви можете замовити, в тому числі, 3д і 2д фото в кристалі.

Гравіювання фото на склі на сьогодні також застосовується для виготовлення особистих і ділових подарунків. Але метод лазерного гравірування, застосовуваний фахівцями Crystallica, — більш новий, оригінальний і затребуваний. Ви можете виготовлення подарунків на День народження, весілля, річницю, Новий рік, 8 березня, 14 лютого. Виготовлення ексклюзивного кристала займає всього за 1 день!

Ми пропонуємо найкращі ціни на створення кристалів з гравіюванням на всі випадки життя! Щоб замовити подарунок з фото в 3d, вам достатньо вислати будь-який звичайний знімок на info@crystallica.com.ua. Наші фахівці переведуть його в 3д формат, що позбавить вас від необхідності їхати в наш офіс або робити додаткові знімки з різних ракурсів.

3d гравірування фотографії на склі — не зовсім коректний термін. Зображення створюється в самому кристалі шляхом мікроушкоджень структури скла спеціальним лазером. Технологія не руйнує сам матеріал. Тому через роки кристал буде виглядати так само ідеально, як в перший день. Якщо вам потрібні якісні ексклюзивні подарунки, кристали стануть найкращим рішенням.

Поставити питання і оформити замовлення можна за номером (044) 466-00-55 або по електронній пошті, вказаній вище.

Оплата любым удобным способом