звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Гравірування на склі

Гравірування на склі (або в склі) — технологія, яка реалізується за допомогою спеціального сучасного обладнання і вимагає певних інженерних і дизайнерських навичок. Завдяки цій технології фахівці Crystallica щодня створюють прекрасні сувеніри, нагороди та подарунки зі скла.

Гравірування по склу дозволяє відтворити на об’єкті із спеціального міцного скла будь-які написи і зображення. У кристалі (так називаються об’єкти зі скла) може бути викарбувана навіть фотографія в 3d форматі. До речі, сьогодні лазерне гравіювання тривимірних фото дуже популярне! Це хороший подарунок колезі, партнеру по бізнесу, начальнику, коханій людині, другу або кому-небудь з родичів.

3d гравірування на склі в Україні вже більше 9 років практикується фахівцями компанії Crystallica. Ми створили безліч кристалів різної форми і розмірів, кожен з яких є унікальним. Виняток можуть становити масові замовлення сувенірної продукції або корпоративних подарунків. Кожен клієнт отримує кристал з гравіюванням, створений за ексклюзивним дизайном.

Вам потрібна лазерне гравіювання на склі у Київі або іншому місті України? Сміливо звертайтеся до досвідчених фахівців. Подивитися роботи майстрів Crystallica ви можете як у нас в офісі, так і на сайті. У галереї фото наших робіт розсортовані за категоріями: кубки, геометричні кристали, брелоки і т. Д.

Гравірування по склу є досить складною технологією. Але наші майстри мають відповідні навички та досвід. Тому фотопортрети, вигравірувані в 3d, виглядають, як живі мініатюри людей. Абсолютно точно, до дрібниць, в процесі гравіювання передаються і інші зображення, навіть дрібнодеталізовані.

З питань щодо особливостей технології і для замовлення телефонуйте нам прямо зараз! Також чекаємо електронних листів на адресу info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом