звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Гарні брелки

Замислюєтеся про те, який подарунок або сувенір вибрати? Компанія Crystallica пропонує найоригінальніший і стильний варіант — красиві брелки зі скла. Гравіювання в склі дозволяє нам створювати брелоки з унікальним дизайном вже більше 9 років.

В інтернеті дуже складно знайти щось незвичайне. Найчастіше сайти подарунків переповнені всім відомими пропозиціями. Тому найкращим виходів стане замовлення ексклюзивних аксесуарів. Наша цінова політика робить скляні брелоки з гравіюванням доступними всім. Ціна залежить від багатьох факторів, які ви обговоріть з нашими менеджерами при оформленні замовлення.

Варто відзначити, що гарний брелок буде створений за затвердженим вами макету. Ви отримаєте очікуваний якісний результат. Матеріали, які застосовуються для виготовлення брелків, мають сертифікати якості. Тому ви можете бути впевнені, що скляні аксесуари абсолютно безпечні для здоров’я.

Купити брелоки в Україні у компанії Crystallica можна як в одиничному екземплярі, так і оптом. Ми виробляємо брелоки з логотипами компаній. І ці аксесуари ефективно грають роль сувенірної продукції, створюючи імідж компанії і працюючи на її популяризацію.

Зробити замовлення ви можете, перебуваючи в Києві або будь-який інший точці України. Ми даруємо своїм замовникам приємний бонус: безкоштовну доставку брелків кращими перевізниками. Щоб дізнатися більше про бонуси та оформити замовлення, зв’яжіться з нами по телефону або поштою:
(044) 466-00-55
info@crystallica.com.ua

Оплата любым удобным способом