звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Фотографії в 3d форматі

Серед пам’ятних подарунків не так давно популярністю користувалися фотознімки в оригінальних рамках, але тепер найбільш затребувані і такі, що найбільш запам’ятовуються, пам’ятні презенти — це фотографії в 3d.

У штучному кришталі за допомогою лазерного гравіювання фахівці можуть відтворити абсолютно будь-яку фотографію. За бажанням замовника фото може бути переведено з двомірного в тривимірний формат. Багаторічний досвід роботи співробітників компанії Crystallica — це гарантія створення дійсно ексклюзивних і солідних кристалів з фотографіями ваших родичів, коханих і друзів.

Фотографія в 3d — найкращий подарунок на Новий рік, День народження і на будь-яке інше державне, сімейне або особисте свято. Для створення подарунків з кришталю використовується такий метод як лазерне гравіювання фотографії. Завдяки йому і високоякісним матеріалам, з яких створюється подарунок, фото не втратить своєї якості через 10, 20, 30, а то і 50 років!

Ви можете відвідати наш офіс у Києві, щоб побачити, як виглядають фотографії в 3d. Зробити замовлення можна за лічені хвилини, не виходячи з дому. Якщо ви знаходитесь в Україні, просто наберіть наш номер або надішліть лист. І незабаром менеджери Crystallica зв’яжуться з вами. Зробіть дорогим людям дійсно незабутній подарунок!

Оплата любым удобным способом