звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Фотографія в 3d

Сучасна технологія лазерного гравірування дарує приголомшливі можливості! Тепер звичайне фото може бути переведено в 3d формат і відтворено в кристалі.

На нашому сайті ви можете бачити приклади виготовлених раніше кристалів різних форм. Ми не дублюємо дизайни. Це означає, що кожен подарунок і сувенір зі скла від Crystallica абсолютно унікальний. Виняток можуть становити оптові партії сувенірів з гравіюванням, які використовуються компаніями в PR-цілях.

Фотографія в 3d — відмінний спосіб подарувати позитивні емоції і здивувати одержувача. У нас замовляють подарунки на особисті свята, Новий рік, 8 березня, 14 лютого, 23 лютого в Києві. Оскільки Crystallica виготовляє виключно ексклюзивні кристали з фото в 3d і 2d, ви завжди отримуєте ідеальний результат, відповідний конкретно для ваших цілей і випадку.

Щоб зробити 3Д фото, вам не потрібно приїжджати до нас в офіс або просити одержувача додатково сфотографуватися. Ми використовуємо наявні знімки, переводячи їх в 3d формат. Фото в кристалі виглядає більш оригінально і стильно, що картонні знімки в рамках і навіть цифрові фоторамки. Цей сучасний варіант подарунка вже став популярним в Європі та США. Але для нашої країни він все ще є екзотичною, але улюбленої багатьма новинкою.

Гравіювання в склі — метод із застосуванням спеціального лазерного обладнання. Наші фахівці мають більш ніж 9-річний досвід роботи. Тому замовники Crystallica завжди отримують результат, що перевершує їх кращі очікування.

Замовити кристал в Україні ви можете, зателефонувавши нам або написавши листа на e-mail. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповіді на всі ваші питання і вишлють за вашим бажанням додаткову інформацію відносно методу створення кристалів з фото. Зв’яжіться з нами, щоб отримати найстильніші і сучасні подарунки зі скла, а також приємні бонуси!

Оплата любым удобным способом