звоните нам с 8:00 до 20:00
Перезвоните мне
СТАТЬИ

Фотографія у склі

Фотографія у склі — найкращий варіант подарунка для тих, хто хоче викликати здивування одержувача і вручити йому презент на пам´ять. Замовляючи подарунків з гравіюванням фото від компанії Crystallica, ви робите безпрограшну ставку на ексклюзивність і стиль!

Фотографії в склі відтворюються за допомогою методу лазерного гравіювання. Сучасні технології дозволять створити подарунок практично з будь-яким зображенням — від портрета дитини до сімейного групового фото. Закарбувати емоції і пам’ять в кришталі просто — для цього потрібно зв’язатися з нашими фахівцями і вислати обраний знімок на нашу електронну пошту.

Вам не потрібно приводити до нас майбутнього одержувача кристала, щоб зробити тривимірне фото. 3d фотографії у склі можуть бути створені зі звичайного фотознімка. Наші фахівці мають високу кваліфікацію та досвід роботи, що дозволяє створювати справжні витвори мистецтва з кришталю за допомогою гравіювання ультрасучасним лазерним устаткуванням.

Запрошуємо вас відвідати офіс компанії Crystallica в Києві, щоб побачити приклади створених раніше подарунків з кришталю. Але ознайомитися з нашими роботами і зробити замовлення ви можете, знаходячись де завгодно в Україні! Ми доставимо вам фотографію в склі в будь-яке місто абсолютно безкоштовно. Щоб дізнатися подробиці про акції та бонуси, телефонуйте (044) 466-00-55. Також чекаємо питання і замовлення на електронну адресу info@crystallica.com.ua.

Оплата любым удобным способом